Život s narcisem - více než příručka pro srážku s psychopatem

Umíte poznat narcistického psychopata? Tahle knížka vám ho odhalí. A pomůže ve zdánlivě neřešitelných situacích.

 

Skladem
Kód: 69
350 Kč
Kategorie: Knihy
Kniha Zivot s narcisem obalka web
Novinka

Když vás narcis dostane, kam potřebuje, jeho logika se stane neprůstřelnou. Jeho oběť se ocitá v čím dál větším zmatku. Opravdu je tak neschopná, natvrdlá, nemožná, ošklivá, vyšinutá a opovrženíhodná, jak jí tvrdí její kdysi okouzlující protějšek? Zmítá se v pocitech viny, nejistotě a beznaději, což je účel. Když konečně sebere síly a chce odejít, často se opět vynoří ten charismatický chlapík či žena z počátku vztahu. Démon zmizí a nastane pár slunečných dnů. Jenže to je omyl. Démon nezmizel. Pouze se převlékl. Není to k zbláznění?

Zájem o problematiku narcismu a psychopatie svedl ke společné práci spisovatelku a novinářku Lucii Jandovou s koučem a textařem skupiny Oceán Janem Dvořákem. Jeho videa na You Tube kanálu s názvem Poznejte svého psychopata vzbudily značný ohlas.

Výsledkem spolupráce obou autorů je kniha o problematice narcismu, psychopatie a toxických vztahů. Nemilosrdně odhaluje příčiny patologického jednání, jeho projevy a následky. Nevyhýbá se ani tématům obětí toxických vztahů a narcistických osobností. Jak to, že nerozpoznají manipulace a další triky narcisů, které tu autoři podrobně popisují?

Oběti často zmiňují, že při prvním setkání s narcisem jim něco našeptávalo, že to pro ně není vhodná osoba. Odpověď je jednoduchá – nebyla.

Řešení však existuje. Najdete ho v této knize.