Knihy

Více než dvacet let pracuji jako novinářka. Je to moje vysněné povolání od dětství. Díky němu poznávám stále nové lidi i situace. Napsala jsem zatím tři knížky. Román Penelopea, příběh ženy 21. století. Recenze zde: https://www.novinky.cz/kultura/219300-penelopea-lucie-jandove-vypravi-pribeh-zeny-21-stoleti.html. Knihu rozhovorů s dvanácti zajímavými ženami Ženy, poklad k objevení jsem napsala před třemi lety. Temné matky a jejich dcery je zatím poslední. Nyní dokončuji román Evelína vystupuje z mlhy aneb příběh rozpadu jednoho manželství.

Jsem máma dvou dospělých dcer, žiju a tvořím v Praze. Často odjíždím do Krajiny tajemství v Českém Švýcarsku, kde píšu, suším byliny a sbírám houby.

TemniOtcove obalka4
320 Kč

Dopad nefunkčního vztahu s otcem bývá pro ženu tíživý. Ať už proto, že otec v rodině chyběl, opustil ji, nebo jinak nenaplnil otcovskou roli.  Předobraz prvního muže...

Kód: 59
titulky4 (1)
320 Kč

Materská láska není automatická. Je mnoho žen, které ji nikdy nepoznaly. Deset mrazivých příběhů a rady odborníků, jak pracovat s mateřským zraněním naleznete v této knize!

Kód: 47
Kniha Zivot s narcisem obalka web
Novinka
350 Kč

Umíte poznat narcistického psychopata? Tahle knížka vám ho odhalí. A pomůže ve zdánlivě neřešitelných situacích.  

Kód: 69
obalka
Novinka
390 Kč

Nejistota a mnohoznačnost současného světa je znepokojující. Informací i dezinformací je mnoho. Čemu věřit? Odkud čerpat jistoty? Odpovědi najdete v této knize!

Kód: 75
HAN5208
Akce
590 Kč

Dvě knihy o rodičovských zranění ve zvýhodněném balíčku!

Kód: 65
5 položek celkem